Artykuły biurowe

All4office to firma z wieloletnim doświadczeniem posiadająca w swojej ofercie artykuły biurowe, papiernicze oraz szkolne, a także gadżety reklamowe. Nasz oddział w Gdańsku znajduje się przy ulicy Jabłoniowej 20 lok. 216, natomiast centrum logistyczno-magazynowe zlokalizowane jest w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy klientów z Trójmiasta do kontaktu oraz zakupów. Jako hurtownia papiernicza i biurowa oferujemy atrakcyjne ceny oraz dużą dostępność towaru.

Nasza hurtownia artykułów biurowych prężnie działa od 2008 roku, nieustannie wprowadzając do oferty nowe produkty. Dostarczamy asortyment do instytucji publicznych, firm oraz osób prywatnych. W tej chwili w naszej ofercie znajduje się ponad 10.000 produktów od sprzętów biurowych, poprzez artykuły papiernicze, artykuły piśmiennicze, gadżety reklamowe, a nawet chemię i wszystko co potrzebne do nowoczesnego biura.

Sprzedajemy zarówno bezpośrednio przez sklep internetowy, jak i poprzez naszych przedstawicieli handlowych, do których możecie Państwo zgłosić się po ofertę.  Jako hurtownia papiernicza z wieloletnim doświadczeniem dbamy o terminowe dostawy oraz dużą dostępność produktów. Posiadamy własny transport, którym rozwozimy towar po całej Polsce Północnej.

Oferowane artykuły biurowe i papiernicze są dobierane do oferty na bazie naszych doświadczeń, dzięki czemu sprzedajemy tylko sprawdzone materiały i akcesoria biurowe. Jako hurtownia artykułów biurowych gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także dbamy o wysoką jakość asortymentu.

Klientów z Gdańska oraz okolic serdecznie zapraszamy do KONTAKTU. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego –  SKLEP ONLINE.

Firma:

Oferta:

Inne: