Artykuły biurowe

Nasza hurtownia papiernicza i biurowa wyspecjalizowana jest w dostarczaniu szerokiego asortymentu artykułów biurowych dla przedsiębiorstw, instytucji, placówek szkolnych oraz klientów indywidualnych. Nasze produkty zamawiane są też przez urzędy z całej Polski. Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Nasza grupa dystrybucyjna od lat działa na rynku zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Hurtownia papiernicza All4office oferuje indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań. Co więcej, służymy pomocą w doborze właściwego asortymentu. Jeżeli poszukiwane są najwyższej klasy artykuły biurowe, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem liczącym kilkanaście tysięcy produktów Oferujemy m.in. drukarki, skanery, faksy, kserokopiarki oraz meble biurowe. Do tego oczywiście takie produkty jak papier ksero, notesy, długopisy, materiały eksploatacyjne dla drukarek, segregatory, teczki oraz wiele innych artykułów biurowych. Oferta jest szeroka, dzięki czemu każdy klient dobierze coś dla siebie.

Posiadamy własny transport oraz współpracujemy z zaufanymi firmami transportowymi. Dostarczamy artykuły biurowe i papiernicze pod wskazany adres na terenie wszystkich województw w Polsce.

hurtownia biurowa katowice

Jeśli potrzebują Państwo kontaktu w zakresie oferty hurtowej zapraszamy do KONTAKTU. W celu zapoznania się z ofertą online zapraszamy do SKLEPU ONLINE.

Firma:

Oferta:

Inne: