Artykuły biurowe

Hurtownia biurowa All4office z sukcesami działa od 2008 roku, dostarczając artykuły biurowe, szkolne i papiernicze na terenie całej Polski. Hurtownia dostarcza swoje produkty do biur, firm, instytucji oraz sklepów. Poza sprzedażą hurtową prowadzi również sprzedaż detaliczną, dzięki czemu każdy może skorzystać z bogatego asortymentu hurtowni.

Asortyment

Hurtownia biurowa All4office udostępnia obszerną ofertę produktów, w której znalazły się między innymi meble i artykuły do archiwizacji dokumentów, materiały eksploatacyjne, akcesoria komputerowe, artykuły piśmiennicze, artykuły szkole i wiele innych.
Poza typowymi produktami do biura w asortymencie All4office znajdują się również produkty spożywcze (kawy, herbaty, dodatki do kawy i herbaty, napoje, słodycze, naczynia jednorazowe) oraz produkty higieniczne (np. ręczniki, serwetki, papier toaletowy, dozowniki, środki czystości, worki na śmieci). Krótko mówiąc WSZYSTKO DO BIURA to nasze motto.

Dostawcy

Hurtownia papiernicza all4office współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami. W ofercie hurtowni znajdziecie Państwo między innymi produkty pochodzące od: Hp, Oficio, VauPe, Astra, Argo.

Dostawców, z którymi współpracuje hurtownia, jest znacznie więcej. Listę wszystkich możecie znaleźć na stronie internetowej.

artykuły biurowe Zielona Góra

Jeśli potrzebują Państwo kontaktu w zakresie oferty dla Waszego biura zapraszamy do KONTAKTU. W celu zapoznania się z ofertą online zapraszamy do SKLEPU ONLINE.

Firma:

Oferta:

Inne: