O nas

Grupa Dystrybucyjna All4office jest wiodącym biuroserwisem na terenie  województw : kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i częściowo zachodniopomorskiego.

Jako Grupa Dystrybucyjna działamy na rynku od stycznia 2008 roku. Dostarczamy towar do instytucji, firm, biur oraz sklepów. Naszym celem jest zaspokajanie i przewidywanie potrzeb Klientów, przekraczając ich oczekiwania.

Od momentu zjednoczenia firm handlowych, Grupa prężnie się rozwija i w chwili obecnej w jej skład wchodzi już 16 Uczestników. Na sukces Grupy pracuje duży zespół Handlowców i Reprezentantów Handlowych, docierając do odbiorców w najbardziej odległych zakątkach regionów.

Korzystanie z usług all4office pozwoli zmienić jakość pracy w Państwa biurze. Zapewnimy wygodny zakup artykułów biurowych w oparciu o niezawodne zaplecze logistyczno – magazynowe. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta pozwala nam na profesjonalną obsługę handlową. Od początku działalności stale poszerzamy ofertę produktów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług, dostosowując rytm naszej pracy do rozwoju techniki i technologii. Stale podnosimy kwalifikacje naszych  działów handlowych, co pozwala na lepsze wpasowanie się w potrzeby rynku.

Firma:

Oferta:

Inne: