Usługi

usługi reklamowe Bydgoszcz

Dział Usług i Reklamy funkcjonuje w Grupie Dystrybucyjnej all4office od 2008 roku. Na początku wykonywał  przede wszystkim pieczątki. Wraz z powiększaniem się grona Odbiorców oferta ciągle się wzbogaca. Obecnie oferta zawiera szeroką gamę produktów do znakowania, różnego rodzaju nadruki, grafikę i ozdabianie praktycznie wszystkich materiałów i przedmiotów wykorzystywanych do celów reklamowych. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i znakowaniem gadżetów reklamowych, które w ostatnim czasie cieszą się powodzeniem wśród naszych odbiorców.
Słowem – niemal wszystko, co związane jest z identyfikacją i reklamą Państwa firmy, również indywidualne zamówienia, od projektu do efektu.

gadżety reklamowe Bydgoszcz

 

materiały i gadżety reklamowe

 

Gadżety reklamowe to ważna część naszej działalności. Posiadamy w ofercie setki produktów, które idealnie nadają się jako nośniki reklamy.
Obecnie w naszej ofercie posiadamy przeróżne gadżety reklamowe, jednak asortyment nieustannie się powiększa. Nasz klient od samego początku ma możliwość uczestniczenia w tworzeniu swoich gadżetów. Projekt nadruków jest zawsze konsultowany na każdym etapie z klientem.

Oferujemy różnego rodzaju nadruki na praktycznie każdym rodzaju materiału. Nasze prace są estetyczne, dokładne. Na życzenie klienta możemy zrobić nadruki reklamowe na kubkach, koszulkach, smyczach, długopisach.
Gadżety reklamowe wykonane przez nas cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Możesz nam zaufać, ponieważ z dużym zaangażowaniem realizujemy każde zamówienie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i bardzo zależy nam na jego zadowoleniu. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę z pasją, co przekłada się na efekt końcowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 52 348 58 58 wew. 36 lub +48 784 000 654
e-mail:  uslugi@all4office.pl 

Firma:

Oferta:

Inne: