Artykuły biurowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły papiernicze, szkolne oraz biurowe. Grupa All4office posiada oddziały w kilku miastach Polski. W Koszalinie znajdziecie nas Państwo przy ul. Dzieci Wrzesińskich 19A/11. Magazyny i siedziba główna znajduje się z kolei w Bydgoszczy.

Hurtownia artykułów biurowych All4office posiada 15-letnie doświadczenie w dystrybucji. Wszystkie oferowane przez nas artykuły biurowe, szkolne czy papiernicze są selektywnie dobierane na bazie naszego doświadczenia. Dostarczamy art. biurowe do firm, instytucji, a także osób prywatnych.

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo ponad 10.000 produktów, od niszczarek, sprzętów i akcesoriów biurowych, po papier ksero, artykuły papiernicze, a nawet gadżety reklamowe. Możecie Państwo skorzystać z naszego sklepu internetowego lub skontaktować się z działem handlowym, który pomoże dobrać niezbędny asortyment. Jako hurtownia papiernicza zapewniamy konkurencyjne ceny oraz dostawy nawet dużych ilości artykułów.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane artykuły biurowe i papiernicze spełniały Państwa oczekiwania pod względem jakości. W naszych centrum magazynowym posiadamy duże zatowarowanie, stawiamy również na skuteczną logistykę, dzięki czemu towar dotrze do Państwa bez zbędnej zwłoki. Jako hurtownia artykułów biurowych nieustannie powiększamy ofertę o nowe urządzenia, akcesoria oraz materiały biurowe.

Klientów z Koszalina oraz okolic serdecznie zapraszamy do KONTAKTU. Istnieje również możliwość przejrzenia oferty i zakupu w naszym sklepie internetowym, a zatem zapraszamy do SKLEPU ONLINE.

Firma:

Oferta:

Inne: